Młodsza skóra bez chirurgii – na jakie zabiegi warto postawić?

Jędrna, sprężysta skóra w pewnym wieku nie jest już naturalnie osiągalna. To prawda, z którą każdy musi się zmierzyć. Jednak nie zawsze potrzeba mocnej inwazji, by utrzymać młodszy wygląd. Jak tego dokonać? Wybierać DOBRE RZECZY!

Młodsza skóra bez chirurgii? Tak, to możliwe!

W medycynie estetycznej – jak w codziennym życiu – opłaca się inwestować w produkt odpowiedniej jakości. Przecież każdy wie, że jeśli kupimy coś taniego, kiepsko wykonanego, nie możemy oczekiwać od tej rzeczy zbyt wiele. Tym bardziej, gdy zależy nam przede wszystkim na zdrowiu, a także na właściwym efekcie – nie idźmy na skróty. Lepiej się zorientować, skonsultować, co można zrobić, by było dobrze i skutecznie. A może nawet odłożyć w czasie inne, drobniejsze działania na koszt czegoś konkretniejszego, lepszego.

Niektóre sprawdzone, profesjonalne zabiegi mogą zdziałać naprawdę bardzo wiele i dlatego warte są swojej ceny. Doskonałym dowodem na to jest NUCLEOFILL Croma. Jego skuteczność doceniają zarówno pacjenci, jak i lekarze medycyny estetycznej. Preparat jest po prostu świetnej jakości i nie zawiera potencjalnie uczulających składników. Podaje się go iniekcyjnie jako gęsty żel (mezoterapia). Ma on za zadanie pobudzać naturalne procesy odnowy skóry, działając na poziomie komórkowym.

Do najważniejszych efektów zabiegu NUCLEOFILL należą:

  • zliftingowanie i zagęszczenie skóry
  • nawilżenie
  • antyoksydacja
  • rozświetlenie

Po pełnej serii rezultaty odmłodzenia są realnie widoczne, np. skóra jest jędrniejsza, mocniej uniesiona, napięta i wygładzają się niektóre zmarszczki. Bez zmiany rysów twarzy czy dużej inwazyjności pacjenci uzyskują młodszy wygląd. Co ciekawe, zabieg można wykonać, niezależnie od wieku. Zatem, gdy zauważymy pierwsze oznaki utraty jędrności cery czy pierwsze lekkie zmarszczki – NUCLEOFILL będzie bardzo dobrym wyborem do rozprawienia się z nimi.

Następnym razem, gdy będziemy stać przed decyzją o podjęciu urodowej walki z upływającym czasem – zastanówmy się poważnie nad jakością tego, co chcemy ze sobą zrobić. Ponieważ dobry wybór to po prostu lepszy efekt.