O nas

O gabinecie

Nasz gabinet to miejsce, w którym każdy pacjent jest wyjątkowy. Niezależnie, czy trafia do nas po raz pierwszy, czy kolejny – zawsze otaczamy go taką samą profesjonalną opieką. Indywidualnie dobieramy preparaty oraz techniki. Leczymy, upiększamy, konsultujemy. A przede wszystkim wykonujemy zabiegi z zakresu medycy estetycznej i kosmetologii na najwyższym poziomie, zachowując komfort i standardy bezpieczeństwa. Gabinet istnieje w obecnej lokalizacji od 2019 roku. Założyła go i prowadzi lek. med. Karolina Pazera, związana ze światem medycyny estetycznej od kilkunastu lat. Aby zapewnić kompleksową opiekę w jednym miejscu, pacjenci mogą liczyć też na innych profesjonalistów, którzy służą swoim doświadczeniem, umiejętnościami i wiedzą. Dzięki takiemu połączeniu kompetencji zespół idealnie się uzupełnia i oferuje cały przekrój zabiegów dostosowanych do potrzeb najbardziej wymagających osób.

Nasz Team

Poznaj zespół

Karolina Pazera

lek. med.

Absolwentka Wydziału Lekarskiego na Uniwersytecie Medycznym w Warszawie. Studia lekarskie zakończyła szkoleniem specjalizacyjnym z okulistyki. Ukończyła również studia podyplomowe, kierunek Kosmetologia – Medycyna Estetyczna dla Lekarzy, w Krakowskiej Wyższej Szkole Promocji Zdrowia. Od tego momentu nieodłącznie związana z tą gałęzią medycyny.

Brała udział w licznych szkoleniach oraz kongresach, zarówno jako uczestniczka, jak i prowadząca warsztaty (Międzynarodowy Kongres Medycyny Estetycznej w Warszawie, prestiżowy IMCAS w Paryżu czy polski kongres JADE 2021 w Sopocie). Współautorka inicjatywy Lips Academy i zdobywczyni nagrody Merak Biznesu by Croma 2021 (Perfekcyjny Team wraz z dr. Krzysztofem Ziemlewskim). Swoje umiejętności doskonaliła pod okiem najlepszych, co potwierdzają liczne certyfikaty. Mimo wieloletniego doświadczenia w zawodzie wiedzę stale pogłębia, a także dzieli się nią podczas prowadzonych przez siebie szkoleń i warsztatów.

W 2021 roku została szkoleniowcem marki Croma i w ramach tej współpracy prowadziła cykl ogólnopolskich szkoleń z zakresu medycyny estetycznej. Opracowała własną, unikalną technikę modelowania ust – Perfect Lips oraz korekty okolicy oka. Jej zdolności doceniają pacjenci z całej Polski, a ich opinie można poznać, m.in. na portalach branżowych. Rzeczywiste rezultaty codziennej pracy pani doktor publikuje na swoich profilach w mediach społecznościowych.

Specjalizuje się w następujących obszarach:

  • modelowanie ust z wykorzystaniem kwasu hialuronowego – autorska technika
  • hialuronidaza
  • korekta zmarszczek mimicznych
  • korekta zmarszczek i bruzd kwasem hialuronowym
  • modelowanie twarzy z wykorzystaniem kwasu hialuronowego
  • poprawa wyglądu okolicy oka: kurze łapki, dolina łez
  • zabiegi autologiczne
  • leczenie nadpotliwości i bruksizmu
  • terapie łączoneAnna Jagła

Kosmetolog

Ukończyła studia licencjackie na Uniwersytecie Medycznym w Lublinie na kierunku kosmetologia. Obecnie jest w trakcie studiów magisterskich na Uniwersytecie Jagiellońskim. Mimo że cały czas się kształci, posiada kilkuletnie doświadczenie w zawodzie, które zdobyła, pracując w gabinetach w Lublinie, a od 2021 roku – z lek. med. Karoliną Pazerą. 

Pracę traktuje jak pasję, podchodzi do każdego pacjenta indywidualnie i całkowicie angażuje się w każdy przypadek. Zwolenniczka kosmetologii holistycznej, która problemy skórne traktuje jako wynik wielu różnych czynników, jak styl życia, dieta, kłopoty zdrowotne itp. Przykłada ogromną wagę do edukacji pacjentów. Jak sama mówi: „Nie chodzi o to, żeby wykonać tylko zabieg w gabinecie. Nawet ten najdroższy nie przyniesie rezultatów, jeśli nie zostanie właściwie dobrany i połączony z odpowiednią codzienną pielęgnacją”. Interesuje ją aspekt pielęgnacji skór problematycznych, a także terapie indywidualne oraz autologiczne.

W gabinecie przeprowadza profesjonalne konsultacje kosmetologiczne z innowacyjnym skaningiem twarzy Observ 520x, a także wykonuje zabiegi: indywidualne terapie enzymatyczno-kwasowe, procedury pielęgnacyjne i autologiczne, mezoteriapię igłową oraz mikroigłową. Doradza też pacjentom w kwestiach odpowiedniej pielęgnacji skóry oraz doboru właściwych produktów. Uwielbia się rozwijać, nieustannie śledzi rynkowe nowości i wprowadza je do oferty.Krzysztof Ziemlewski

lek. med.

Absolwent Wydziału Lekarskiego Wojskowej Akademii Medycznej w Łodzi oraz Podyplomowej Szkoły Medycyny Estetycznej w Warszawie. Ze światem medycyny estetycznej związany od 2001 roku. Jego pionierskie podejście do wielu kwestii estetycznych doceniają zarówno pacjenci, jak i sami lekarze oraz branżowi partnerzy. 

Swoje bogate doświadczenie w korekcji i modelowaniu twarzy wykorzystuje podczas zabiegów, ale także dzieli się nim w trakcie prowadzonych przez siebie szkoleń. Fascynuje go modelowanie twarzy zgodnie ze złotą proporcją i ciągiem Fibonacciego, jego pasją jest też laseroterapia przeciwwstarzeniowa. Jako duet z lek. med. Karoliną Pazerą został nagrodzony Merakiem Biznesu by Croma 2021. Uczestnik prestiżowych kongresów, wykładowca, ceniony szkoleniowiec w Polsce i za granicą.

Doktor przyjmuje w naszym gabinecie w określone dni miesiąca. Wykonuje zabiegi m.in. z użyciem kwasu hialuronowego (jego specjalność to wolumetria) i kwasu polimlekowego, korektę zmarszczek, a także laseroterapię (laser CO2 frakcyjny, laser Nd:Yag, diodowy).