GABINET MEDYCYNY ESTETYCZNEJ KIELCE DR KAROLINA PAZERA – TU JEST CENTRUM PIĘKNA

Nasz gabinet to miejsce, w którym każdy pacjent jest wyjątkowy. Niezależnie, czy trafia do nas po raz pierwszy, czy kolejny – zawsze otaczamy go taką samą profesjonalną opieką. Indywidualnie dobieramy preparaty oraz techniki. Leczymy, upiększamy, konsultujemy. A przede wszystkim wykonujemy zabiegi z zakresu medycy estetycznej na najwyższym poziomie, zachowując komfort i bezpieczeństwo pacjenta.

Gabinet istnieje w obecnej lokalizacji od 2019 roku. Założyła go i prowadzi lek. Karolina Pazera, związana ze światem medycyny estetycznej od niemal 10 lat. Swoim doświadczeniem i wiedzą służy pacjentom z regionu oraz całej Polski. Specjalizuje się w następujących obszarach:

  • korekta zmarszczek przy użyciu substancji korygującej
  • zabiegi z wykorzystaniem kwasu hialuronowego
  • modelowanie twarzy
  • hialuronidaza
  • leczenie nadpotliwości i bruksizmu
  • mezoterapia
  • laseroterapia
  • zabiegi Endolift

Karolina Pazera

Absolwentka Wydziału Lekarskiego na Uniwersytecie Medycznym w Warszawie. Studia lekarskie zakończyła szkoleniem specjalizacyjnym z okulistyki. Ukończyła również studia podyplomowe, kierunek Kosmetologia – Medycyna Estetyczna dla Lekarzy, w Krakowskiej Wyższej Szkole Promocji Zdrowia. Od tego momentu nieodłącznie związana z tą gałęzią medycyny.

Brała udział w licznych szkoleniach oraz kongresach, zarówno jako uczestniczka, jak i prowadząca warsztaty (Międzynarodowy Kongres Medycyny Estetycznej w Warszawie, prestiżowy IMCAS w Paryżu czy polski kongres JADE 2021 w Sopocie). Współautorka inicjatywy Lips Academy i zdobywczyni nagrody Merak Biznesu by Croma 2021 (Perfekcyjny Team wraz z dr. Krzysztofem Ziemlewskim). Swoje umiejętności doskonaliła pod okiem najlepszych, co potwierdzają liczne certyfikaty. Mimo wieloletniego doświadczenia w zawodzie wiedzę stale pogłębia, a także dzieli się nią podczas prowadzonych przez siebie szkoleń i warsztatów.

W 2021 roku została szkoleniowcem marki Croma i w ramach tej współpracy prowadziła cykl ogólnopolskich szkoleń z zakresu medycyny estetycznej. Opracowała własną, unikalną technikę modelowania ust – Perfect Lips oraz korekty okolicy oka. Jej zdolności doceniają pacjenci z całej Polski, a ich opinie można poznać, m.in. na portalach branżowych. Rzeczywiste rezultaty codziennej pracy pani doktor publikuje na swoich profilach w mediach społecznościowych..

Anna Jagła

Ukończyła studia licencjackie na Uniwersytecie Medycznym w Lublinie na kierunku kosmetologia. Obecnie jest w trakcie studiów magisterskich na Uniwersytecie Jagiellońskim. Mimo że cały czas się kształci, już posiada kilkuletnie doświadczenie w zawodzie, które zdobyła, pracując w gabinetach w Lublinie.

Pracę traktuje jak pasję, podchodzi do każdego pacjenta indywidualnie i całkowicie angażuje się w każdy przypadek. Przykłada ogromną wagę do edukacji pacjentów. Jak sama mówi: „Nie chodzi o to, żeby wykonać tylko zabieg w gabinecie. Nawet ten najdroższy nie przyniesie rezultatów, jeśli nie zostanie właściwie dobrany i połączony z odpowiednią codzienną pielęgnacją”. Interesuje ją aspekt pielęgnacji skór problematycznych, a ostatnio zafascynowały ją również nici autologiczne.

W naszym gabinecie Ania zajmuje się nie tylko perfekcyjną organizacją pracy, wykonuje także zabiegi, w tym np. nici autologiczne czy procedury z wykorzystaniem Dermapenu oraz indywidualne terapie enzymatyczno-kwasowe. Doradza też pacjentom w kwestiach odpowiedniej pielęgnacji skóry. Uwielbia się rozwijać, nieustannie śledzi rynkowe nowości i wprowadza je do naszej oferty.